Powrót
 
Opis
 
Rodzaje dysz
 
Cennik
 
Cennik dodatków
 
Dostępne kolory
 
Modele

Rodzaje dysz

Air Injector Spa Jet Dysza powietrza - zaprojektowana jak głowica prysznica, wytwarza tysiące drobnych bąbelków, które powodują łagodne mrowienie ciała i pobudzają zmysły. W opcji jest możliwe przekazywanie aromatycznych zapachów.
Euro Cluster Spa Jet Euro-Cluster - ta głowica operuje  wiązką wody i jest ukierunkowana na terapię karku, ramion, łydek i ud.
Midi-Flow Spa Jet Midi-Flow - te dysze są usytuowane na poziomie wody, tak by zapewnić działanie masujące karku i ramion. Są w pełni ruchome, tak by korzystający mógł kontrolować stopień nasilenia i intensywność masażu. Również używane do masażu stóp.
Swirl Spa Jet Swirl - w pełni regulowana. Pozwala ona na regulację przepływu wody od łagodnego wirującego do energicznego pulsującego masażu.
Hydro Flow Spa Jet Hydro Flow - ta wyjątkowa dzielona dysza stosowana wyłącznie w jacuzzi Reflections. Jest stosowana do wielostronnego masażu, a szczególnie do masażu stóp. Również używana do stymulującej terapii pleców.
Turbo Massage Spa Jet Turbo Massage - dysza o dużym przepływie wody. Może być stosowana jako dysza masażu lub powodująca  efekt zawirowania wody w wannie.
 
     
   Wykonanie: © 2004 Jacek Kraska