Powrót
 
Opis
 
Rodzaje dysz
 
Cennik
 
Cennik dodatków
 
Dostępne kolory
 
Modele

Linia REFLECTIONS 2006

Każdy z modeli SPA AQUA REFLECTIONS różny pod względem rozmiaru, kształtu i wyposażenia został zaprojektowany w trzech różnych seriach, tak by zapewnić Państwu wyjątkowy komfort relaksu, wyciszenia i uzdrawiającego masażu w zależności od indywidualnych oczekiwań.

GRANADA ENVIDA CORDOBA ELEGANTE SIESTA MADRID BARCELONA

Wanna  skonstruowana jest z żywicy poliestrowej i lekkiego ognioodpornego wkładu z akrylu. Konstrukcja odporna jest na ugięcia i pęknięcia, dzięki czemu dodatkowymi walorami są duża żywotność i odporność na odkształcenia. Wnętrze wanny pokryte jest warstwą akrylową, w której zastosowano zabezpieczenie Microban uniemożliwiające rozwój bakterii i mikrobów, które mogłyby powodować powstawanie plam oraz nieprzyjemnego zapachu. Skorupa wanny otoczona jest grubą wielowarstwową pianką izolacyjną, która zabezpiecza wannę przed przeciekami i utratą ciepła.
Wielofunkcyjny panel kontrolny umożliwia regulację temperaturę wody, pracy dysz oraz  samoczynną diagnostykę i naprawę  w przypadku uszkodzenia. Za pomocą panelu kontrolnego można zaprogramować dokładną datę oraz godzinę filtrowania  i podgrzewania wody.

Standardowo w modelach Eneida i Granada Ultra Plus zainstalowany został drugi panel kontrolny Aux Remote. Oprócz tego, dla tych, którzy cenią sobie większą wygodę zaprojektowany został pływający pilot kontrolny Floating Remote.
Seria Premier mimo, że jest wśród tych modeli podstawową, to zaprojektowana została w sposób niezwykle bogaty. Wyposażona została w wielopoziomowy system siedzisk, oparcie dla stóp i system dysz, który zapewni Państwu przyjemność na bardzo wysokim poziomie.

Seria Ultra jest wynikiem poszukiwań rozwiązań, których potrzebę zasugerowali nam nasi klienci. 24 godzinny system filtracji z system ozonowania, które zapewniają niezwykła czystość wody i w pełni izolowana skorupa wanny to niektóre z nich. By w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania ten pakiet zawiera nawet przedłużona gwarancję.

Seria Ultra Plus oferuje Państwu wszystko, czego możecie oczekiwać od jacuzzi. Specjalnie zaprojektowany system antykorozyjnych dysz hydromasażu, zabezpieczenie Microban, które zapobiega rozwojowi mikrobów  i bakterii oraz powstawania plam na powierzchni wanny, system mineralnej dezynfekcji i dodatkowe pompy  to szczególne rozwiązania tej serii.

W celu zapewnienia  utrzymania czystej i świeżej wody w jacuzzi w linii Reflections zaprojektowany został specjalny system filtracji wody.   Zainstalowany w wannie skimmer pozwala na zebranie z powierzchni wody brudu. Łatwy w dostępie filtr ma za zadanie oczyszczenie wody z zanieczyszczeń. Seria Ultra Plus jest dodatkowo standardowo wyposażona w wyjątkowy system mineralnej dezynfekcji wody.  Pozwala na to specjalna kombinacja minerałów takich jak: srebro, miedź  i cynk Seria Ultra i Ultra Plus standardowo uzbrojone są w bardzo wydajny system ozonowania wody i zawór mieszania gazów, którego zadaniem jest właściwa dystrybucja i przedłużenie efektywności ozonowania.

 

Schemat obiegu wody w urządzeniu wyposażonym w pompę cyrkulacyjną, pracującą w ruchu ciągłym.

W wieloosobowych wannach typu Reflections zamontowany został zawór sterujący działaniem pompy dysz, którego przekręcenie powoduje kontrolowane zmiany obszaru działania dysz. Przekręcając zawór w prawo otrzymujecie Państwo łagodzący strumień wody operujący w dolnych partiach pleców. Przekręcając go w lewo powodujecie gwałtowny, pulsujący strumień wody działający na dolne partie karku.

Wyjątkowo zaprojektowane zagłębienie do masażu stóp przyniesie Państwu niewypowiedzianą ulgę, powodującą lepsze ukrwienie i łagodzenie napięcia oraz zmęczenia.

Wybierając najbardziej odpowiadający państwu model jacuzzi, proszę pamiętać, że istnieje możliwość wzbogacenia wanny o dodatkowe opcje podnoszące komfort korzystania ze SPA.

 
     
   Wykonanie: © 2004 Jacek Kraska