Powrót
 
Cennik

Chemia basenowa

W procesach mających na celu uzdatnienie wody istnieje potrzeba stosowania preparatów chemicznych. Ilość i rodzaj preparatów, które należy wykorzystać, warunkowany jest parametrami uzdatnianej wody.

Firma Aqua Tech posiada w swojej ofercie pełną gamę chemii basenowej. Oferowane preparaty służą do dezynfekcji metodami chlorowymi, jak również bezchlorowymi, opartymi o związki ozonu ( 0 2) lub wody utlenionej ( H 2 O 2 ). W celu poprawy parametrów uzdatnianej wody posiadamy również w swojej ofercie preparaty korygujące wartości pH. Ze względu na różnorodność preparatów ich działanie szczegółowo zawarliśmy w opisach dotyczących każdego z nich.

Oferowana przez Aqua Tech chemia basenowa posiada niezbędne atesty PZH. Na opakowaniach umieszczone są instrukcje użytkowania, jak również środki bezpieczeństwa, jakie należy zachować w trakcie użytkowania. Mieszanie koncentratów razem jest zabronione. Środki występują w postaci skoncentrowanej i ze względów bezpieczeństwa powinny być przechowywane w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, z dala od dzieci.
 
     
   Wykonanie: © 2004 Jacek Kraska